Мета компанії - створювати якісні газони, які подарують людям радість і затишок. З 2014 року ми вдосконалюємо навички комбінування газонних трав, знаходимо поєднання видів трав для конкретних випадків: будинку, саду, ігрових майданчиків, міського газону. Продукція «Green Home» сертифікована і відповідає вимогам безпеки. На газони нашого виробництва можна безбоязно відпускати гратися дітей, виводити домашніх тварин і ходити по йому босоніж.

Переваги

Досвід, накопичений за 7 років практики, допомагає нам швидко налагодити довірчі відносини з клієнтом і дізнатися всі тонкощі його ситуації. Нам довіряють як за комплексний підхід до вирішення проблеми, так і за турботу про клієнтів.

  1. Безкоштовна консультація
  2. Відпрацьований механізм доставки, контроль за роботою вантажників - замовлення після перевезення залишається у відмінному стані;
  3. Вибір способів оплати, зручних для клієнтів.
  4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його ситуації. Допоможемо вибрати кращий варіант для оформлення Вашої ділянки.
     

Асортимент компанії

Наші фахівці дбають про клієнтів. Ми пропонуємо не тільки якісний газон, але і все необхідне для догляду за ним, а саме:

  1. Добрива для газону.
  2. Засоби проти бур'янів на газонах
  3. Садовий інвентар
  4. Засоби від кротів