Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи колл-центру:

Будні: 09:30–21:00

Сб - Вс: 10:30–20:00

0
Мій кошик

Газонна трава

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Як посіяти газонну траву, покрокова інструкція

1) Перекопати ділянку лопатою або культиватором на 15-20 см (якщо на ділянці багато бур'янів слід скористатися гербіцидами великого спектру дії, і тільки через 4-5 днів проводтити посів)
2) Ретельно вирівняти грунт граблями та внести добрива
3) Ущільнити землю катком, бочкою або дошкою
4) Знову вирівняти і розпушити грунт граблями на 1 - 2 см
5) Рівномірно посіяти насіння руками або професійною сіялкою (4 кг на 100м²)
6) Присипати тонким шаром грунту і повторно утромбувати
7) Поливати кожен день методом дощування на протязі двох тижнів
8) Через 3 тижні зробити перше скошення і прибрати бур'яни за допомогую гербіцидів

Як вибрати насіння для газону

Щоб правильно вибрати насіння газонної трави, потрібно враховувати не тільки призначення газону, а й місце, де буде рости трава. Не рекомендується використовувати лише один сорт трави для створення газону. Кліматичні умови, склад грунту — все це, повинно враховуватися при виборі газонної трави.Оптимальним варіантом являеться висівати суміші трав для газону з декількох сортів. Якщо не можете визначитися, залиште заявку на консультацію і наші менеджери з радістю допоможуть вам з вибором, і кур'єри відправлять ваше замовлення за вказаною адресою.


У нас ви можете купити насіння газонних трав таких різновидів

Газонна трава Посухостійка — застосовується для засіву тих територій, де більшу частину дня спостерігається сонце, і при цьому у господарів немає часу або можливості регулярно поливати газон.
Газонна трава Тіньовитривала — має добре розвинену кореневу систему і відмінно росте в грунтах з підвищеною вологістю і в районах з відсутністю регулярного Сонця.
Газонна трава Спортивна — стійка до витоптування і легко переносить навантаження, досить стійка до утворення лисин.
Газонна трава Універсальна — може використовувати для озеленення будь-якої території і при належному догляді завжди буде прикрашати собою дачні ділянки.
Газонна трава Ліліпут — зазвичай основу такої суміші становить костриця червона і тонконіг Луговий. Це дуже невибаглива рослина, в добавок до цього не дешеві, тому ви можете бути впевнені, що ваш газон буде радувати вас своїм красивим зовнішнім виглядом. Висота такого газону не більше 5-7 сантиметрів. Але підстригати кілька разів в сезон все одно доведеться


Норма висіву газонної трави

Перед тим як купити насіння газонної трави, необхідно розрахувати потрібну кількість насіння для певної ділянки. Рекомендується використовувати 1 кг насіння на 30 м² ділянки. Іншими словами, для території в 100 м² необхідно взяти 3,5 кг насіння газонної трави.
 

Як правильно доглядати за газоном

1) Полив
Полив газону починають з квітня і продовжують до настання ранньої осені - 1 раз в тиждень, з підвищенням температури навесні і жарку погоду — через день.

2) Стрижка
Стрижку проводять один раз в 7-14 днів. У суху спекотну погоду не бажано підстригати газон, тому що в цей період трава росте повільніше і схильна до хвороб. Останню стрижку на території України проводять у другій половині жовтня

3) Підживлення
Навесні для основного внесення застосовують комплексні добрива з підвищеним вмістом азоту і фосфору для забезпечення швидкого росту і вкорінення. У весняний період і до кінця серпня використовують азотні добрива, які забезпечують смарагдовий колір газону. У вересні вносяться комплексні гранульовані добрива з підвищеним вмістом фосфору і калію для забезпечення кращої перезимівлі газону. Підживлення можна здійснювати за допомогою обприскування розчином кристалічних добрив. 

4) Боротьба з бур'янами
Боротьбу з бур'янами проводять вручну і за допомогою селективних гербіцидів, їх можете придбати у нас

 

Вгору