До складу газону Універсальний входять насіння трав, які добре ростуть на всіх видах грунту і невибагливі до зовнішніх умов, однаково добре витримує затінення, сонце, перезволоження грунту. Морозостійкий.
Склад:
50% — Райграс багаторічний
15% — Райграс однорічний
20% — Костриця червона
15% — Костриця овеча
Переваги газонної трави Універсальна
Ця газонна трава добре переносить зиму, не вимерзає, не потребує підживлення та постійного підсіву.
Правильна витрата насіння близько 4-5 кг на сотку, це буде рівний щільний килим без лисин і не дасть розростатися бур'янам. Універсальна трава має м'яко-оксамитову поверхню та насичений зелений колір. Килим із суміші такої трави на ділянці стане його справжньою окрасою.
Головний плюс трави - витривалість, тому вона підходить для ігор, відпочинку і декору.
Придбати насіння для посіву газону Універсальний Ви зможете на нашому сайті, ми доставимо його в будь-який куточок України.
Особливості посіву насіння газону Універсальний
Для газону можна використовувати суміші різного складу. Найчастіше до їх складу входять костриця та райграс у різному відсотковому співвідношенні. Правильну суміш необхідно вибирати лише після того, як буде остаточно визначено призначення газону, а також особливості ґрунту та умови на ділянці. Обов'язково потрібно розуміти наскільки добре освітлена ділянка і який склад грунту.
Газонну траву садять наприкінці квітня і останні посіви датуються останніми числами вересня. Якщо посів відбувається у квітні, то важливо подбати про зволоження місця, особливо якщо буде суха погода.
Щоб уникнути висихання посіяного насіння, ґрунт можна присипати граблями або засипати сумішшю піску, торфу та землі. Сходи повинні з'явитися через кілька тижнів навесні і через тиждень-два при посіві восени та влітку.
Догляд за газоном
Хороший та доглянутий газон – це результат роботи над ним. Щоб газон виглядав чудово:
1) Потрібно обов'язково поливати газон.
2) Потрібне регулярне скошування приблизно на третину висоти.
3) Підживлення (кілька разів за сезон).
4) Можна проколювати (при ущільненні землі).
5) Можливо підсів (але це дуже рідко, якщо буде така необхідність).
Найголовніше для красивого газону – регулярне скошування, якщо деякі пункти можна пропустити під час догляду, то цей обов'язковий.