Якщо коротко то можна. А якщо трохи докладніше, то це одне з найкращих часів для посіву і ось чому:

Незважаючи на не найтеплішу нічну температуру, земля все ще тепла і це сприятливо позначається на проростанні насіння
Восени практично не потрібно поливати газон, так як немає сильної спеки і природних опадів як правило достатньо, що зменшує трудовитрати.
Ріст бур'янів не такий активний, тому після підготовки і прополки бур'яну, він практично не виростає. Але по осені в молодому газоні все ж може з'явиться. Тут потрібно буде використовувати гербіциди, статті про них будуть з міткою #огазонегербіциди

Багато хто переживає, що газон вимерзне або не встигне зійти і тому відкладають посів на весну або літо. Але боятися не потрібно, в цілому осінній посів можна уявити в трьох можливих підсумках:

Насіння газону за рахунок гарної погоди сходять і зміцнюються, випадає сніг і настає зима. Все відмінно у вас по весні буде газон.
Ви посіяли насіння,але воно не встигло зійти, випав сніг і настала зима. Не потрібно переживати, все добре і Ваше насіння зійде навесні з потеплінням. Насіння не замерзне і не зіпсується, воно просто пролежить до весни.
Найневдаліший і найрідкісніший варіант розвитку газону. Ви сіяли насіння, вони починають сходити, але за рахунок різкої зміни погоди не встигають закріпиться. До того ж погана осіння погода була занадто дощовою і холодною. І вдарили різкі заморозки. Виходить газон занадто слабкий, земля вся мокра (тут особливі проблеми у кого поганий дренаж), плюс різкі і сильні заморозки, які проморожують верхній і мокрий шар землі.

Як ви розумієте третій варіант найгірший, але він і найрідкісніший. Дуже багато повинно бути "якщо" що б ваш газон при осінньому посіві постраждав.

Тому якщо ви замислюєтеся про посів газону восени, сміливо сійте. А якщо є питання -задавайте, постараємося допомогти.