У період появи сходів і бурхливого зростання трави, за газоном необхідно регулярний догляд. Він полягає в регулярному поливі, видаленні залишилися бур'янів, а також в стрижці молодої трави. До першої стрижки ходити по газону не рекомендується.

1. Поливати зелену галявину потрібно тільки за допомогою розпилювача, щоб не розмивати молоді корінці рослин. При поливі газону грунт потрібно зволожувати мінімум на 5-7 см, тобто на зону активного росту коренів.

2. Приблизно через два тижні з'являться перші сходи, і після досягнення ними висоти 6-10 см в залежності від виду газону їх необхідно буде акуратно підстригти. При цьому бажано використовувати не дуже важку газонокосарку, щоб не пошкодити ще не зміцнілий дерен.

3. Згодом газон регулярно підстригають, адже чим частіше відбувається стрижка, тим більше сил рослина направляє на формування міцної кореневої системи.

Зрілим вважається двох-трирічний газон з рівномірно зростаючою травою. Такий газон потребує не тільки в поливі і стрижці, але і в аерації, а також в додатковому внесенні добрив.

Разом з тим, міцна і здорова коренева система не дозволить зійти бур'янам і прорости випадково потрапили насінню, і ваш газон буде довго радувати вас соковитою зеленою травою.